Юридичні послуги у Львові

Постійні зміни українського законодавства, виникнення юридичних питань, неминуче приведуть Вас до такого висновку, що юридичний аутсорсинг необхідний підприємству.

Сьогодні аутсорсинг дуже затребуваний на ринку фінансових послуг. Багато керівників підприємств малого та середнього бізнесу не можуть навантажити роботою в повному обсязі штатного юриста. Крім того часто виникають юридичні питання, які необхідно вирішувати своєчасно. Для початківців підприємств, наприклад, це питання типу «як зареєструвати підприємство», «яку організаційно-правову форму вибрати», «яку вибрати систему оподаткування» та інші не менш важливі питання по складанню та підготовці необхідних документів. Для діючих підприємств часто потрібно скласти договора, отримати юридичну консультацію, звернутися за допомогою до фахівця. При цьому, не маючи в штаті юриста, Ви можете вдатися до послуг сторонньої організації, яка надає юридичне обслуговування на умовах аутсорсингу.

Наші фахівці надають юридичні послуги для юридичних і фізичних осіб. Ми пропонуємо такі послуги:

  • юридичні консультації по реєстрації підприємства;
  • консультування у виборі організаційно-правової форми та оптимальної системи оподаткування;
  • підготовка необхідних установчих документів для реєстрації;
  • послуги з реєстрації змін до установчих документів;
  • послуги з реорганізації, ліквідації підприємства;
  • послуги долговірної роботи.


Ми ведемо юридичне обслуговування підприємств усіх форм власності в місті Львові. Звертаючись в нашу фірму, Ви отримуєте якісну підтримку і допомогу у Ваших справах. Доручивши нам юридичний супровід Ви можете бути впевнені, що Ви довіряєте роботу висококваліфікованим фахівцям. Укладаючи з нами договір, ми повністю беремо на себе зобов'язання за необхідний спектр послуг перед Вами. Також Ви можете бути впевнені в конфіденційності стану Ваших справ.

З усіх питань для отримання консультації звертайтеся до наших фахівців.